INDYWIDUALNE PROJEKTY

Ne znalazłeś swoich wymarzonych zaproszeń? Dobrze trafiłeś! Napisz do nas poprzez fanpage na Facebook’u i opisz jak ma wyglądać Twoje wymarzone zaproszenie, a my zrobimy wszystko, żeby sprostać Twoim wymaganiom.

Pamiętaj, że za modyfikacje istniejących już zaproszeń, czy za projekt zupełnie nowych nie pobieramy dodatkowych opłat. Co ważne, u nas nie płacisz dodatkowo za personalizacje gości czy zmianę tekstu, czcionek, ogólnego wyglądu zaproszenia czy rozmieszczenia tekstów.

Gdy ustalimy wszystkie szczegóły co do tego jak ma wyglądać zaproszenie, wtedy bierzemy się do pracy i  przygotowujemy dla Ciebie projekt zaproszenia z Twoimi danymi i prześlemy go do akceptacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać to przesyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do przelewu.

Teraz pozostaje Ci już tylko czekać ok 2 tygodnie, aż Twoje wymarzone zaproszenia znajdą się u Ciebie. (Czas realizacji staramy się skracać do minimum, wszystko zależy od ilości zamówień, które mamy przygotować. Przeważnie jest to nie dłużej niż 2 tygodnie. Jeśli piszecie nam, że potrzebujecie coś na szybko, a mamy taką możliwość to zamówienia realizujemy nawet w kilka dni.)

Jeśli wolisz możesz do nas napisać też poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.