JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Zapraszamy Cię na nasz fanpage na Facebook’u, gdzie możesz nas dopytać o interesujące Cię zaproszenia i złożyć zamówienie. Wystarczy, że napiszesz czego potrzebujesz. Czy to będzie coś z gotowych zaproszeń, czy może modyfikacja tych które mamy w swojej ofercie, a może coś zupełnie nowego? Napisz też ile sztuk potrzebujesz i na kiedy. My damy Ci znać ile dokładnie zapłacisz.

W menu w zakładce Teksty z gotowych wzorów możesz wybrać interesujące Cię teksty do zaproszeń, wierszyki czy cytaty. Jeśli nie znalazłeś czegoś co by Cię zainteresowało, możesz przesłać swój tekst który wkleimy do zaproszenia. Jeśli będziesz chciał możemy też przygotować dopasowany do zaproszeń rebus odnośnie prezentów.

Pamiętaj, że za modyfikacje istniejących już zaproszeń, czy za projekt zupełnie nowych nie pobieramy dodatkowych opłat. Co ważne, u nas nie płacisz dodatkowo za personalizacje gości czy zmianę tekstu, czcionek, ogólnego wyglądu zaproszenia czy rozmieszczenia tekstów.

Gdy już wszystko ustalimy to wtedy my bierzemy się do pracy i  przygotujemy dla Ciebie projekt zaproszenia z Twoimi danymi i prześlemy go do akceptacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać to przygotujemy potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do przelewu.

Teraz pozostaje Ci już tylko czekać ok 2 tygodnie, aż Twoje wymarzone zaproszenia znajdą się u Ciebie. Czas realizacji staramy się skracać do minimum, wszystko zależy od ilości zamówień, które mamy przygotować. Przeważnie jest to nie dłużej niż 2 tygodnie. Jeśli piszecie nam, że potrzebujecie coś na szybko, a mamy taką możliwość to zamówienia realizujemy nawet w kilka dni.

Jeśli wolisz możesz do nas napisać też poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.