O NAS

Wiemy, jak ważną rolę odgrywają zaproszenia ślubne, które stanowią pierwszą wskazówkę dla gości odnośnie charakteru uroczystości. Właśnie dlatego zawsze ściśle współpracujemy z młodą parą, której owocem są oryginalne zaproszenia, winietki i inne elementy weselnej papeterii. Staramy się sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom i oczekiwaniom, aby realizowane zamówienia prezentowały jak najwyższy poziom. Mamy nadzieję, że dzięki nam oprawa graficzna ceremonii uczyni dzień ślubu jeszcze piękniejszym.

Z dnia na dzień powiększamy bazę swoich zaproszeń, jeśli jednak nie znalazłeś swoich wymarzonych zaproszeń ślubnych to zapraszamy do napisania do nas wiadomości  i podzielenia się swoim pomysłem na zaproszenia, a my z największą chęcią i zaangażowaniem je dla Ciebie przygotujemy.

Również jeśli w naszej ofercie znajdują się wzory zaproszeń, które chciałbyś zmodyfikować w dowolny sposób, również zapraszamy do kontaktu.

Do każdego zaproszenia stworzymy zawieszki na alkohol, winietki, menu, plany rozmieszczenia gości, śpiewniki, etykiety jak i prezenty dla gości.

Zawsze do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością dbamy o każdy detal Waszej papeterii ślubnej, a do jej wyrobu używamy tylko najwyższej jakości materiałów.

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebook’u – znajdziesz tam zdjęcia zaproszeń i dodatków ślubnych, których jeszcze nie zdążyliśmy tu dodać. Możesz nas tam również zapytać o cenę, dopytać o szczegóły oraz złożyć zamówienie.

 

Nasza firma projektuje oraz wykonuje:

     – papeterię ślubną: zaproszenia, winietki, zawieszki, menu, plany stołów, numery stołów, księgi gości, różnego rodzaju etykiety oraz naklejki

     – zaproszenia oraz kartki okolicznościowe na Chrzest, Pierwszą Komunię, Urodziny, święta okolicznościowe

Przygotujemy również dla Ciebie i Twojej firmy: logo, wizytówki, plakaty, ulotki czy papier firmowy. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do napisania prywatnej wiadomości.