Regulamin

Regulamin określa ważne informacje dotyczące składania zamówień oraz ich realizację w firmie Manufaktura Stylu Marzena Szczebak, mieszczącej się pod adresem: ul. Powstańców Warszawy 3/71, 33-100 Tarnów.

1. Firma prowadzi rachunek bankowy w: ING Bank Śląski 53 1050 1562 1000 0097 0993 5598.

2. Kontakt odbywa się poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook https://www.facebook.com/ManufakturaStyluTarnow/, drogą mailową: kontakt@manufaktura-stylu.pl, formularz kontaktowy lub przez telefon kontaktowy: 725-439-456.

3. Zamówienia należy składać poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook, formularz kontaktowy bądź mailowo.

4. W treści należy napisać czy wybiera się gotowy produkt ze strony, czy będzie to indywidualne zamówienie.

5. W menu w zakładce Teksty z gotowych wzorów można wybrać teksty do zaproszeń, wierszyki czy cytaty. Można przesłać też własne teksty czy propozycje rebusów.

6. Po ustaleniu szczegółów, przygotowujemy projekt z przesłanymi danymi i wysyłamy go do akceptacji. Jeśli wszystko się zgadza to przygotowujemy Potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do przelewu.

7. Czas realizacji zamówienia od otrzymania wpłaty to średnio ok. 2 tygodnie (maksymalnie 3 tygodnie). Z różnych jednak przyczyn czas ten może być dłuższy, bądź krótszy o czym osoba składająca zamówienie będzie poinformowana.

8. Zaproszenia lub zawiadomienia mogą być spersonalizowane lub z miejscem do samodzielnego wpisania danych gości.

9. Lista gości powinna zostać przesłana w programie Word/Notatnik/Excel. W przypadku zaproszeń nazwiska powinny być odmienione (np. Annę Kowalską z Osobą Towarzyszącą).

10. W przypadku personalizacji kopert, prosimy przesłać listę gości w formie nieodmienionej.

11. Koperty są dodatkowo płatne.

12. Akceptacja projektów równoznaczna jest z pełną akceptacją treści w nich zawartych.

13. Nie ingerujemy w informacje podane przez Zamawiającego, nie poprawiamy błędów ortograficznych ani odmiany gramatycznej podanego tekstu. Wszelkie literówki oraz błędy w liście gości oraz zaakceptowanym projekcie nie są przez nas poprawiane i nie stanowią podstawy do zwrotu lub reklamacji.

14. Ze względu na różne ustawienia monitorów i urządzeń, kolory zaproszeń/dodatków mogą delikatnie się różnić od rzeczywistych, dlatego nie jest to podstawą do zwrotu.

15. Wszystkie produkty, które sprzedajemy są spersonalizowane, dlatego też nie podlegają zwrotowi.

16. Po akceptacji projektu oraz opłaceniu zamówienia, nie ma możliwości anulowania zamówienia oraz ubiegania się o zwrot kosztów.

17. Złożenie zamówienia oraz jego opłacenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

18. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Manufaktura Stylu zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia – o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

19. Za zakupione produkty Manufaktura Stylu wystawia paragon lub na prośbę osoby składającej zamówienie fakturę.

20. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale istnieje możliwość indywidualnego odbioru zakupionego towaru w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Tarnowie po uprzednim uzgodnieniu.

21. Koszt wysyłki zawiera także koszt pakowania. Nie ma możliwości wysyłki towaru za pobraniem. 

22. Orientacyjne ceny wysyłki podane są na stronie internetowej w zakładce Informacje -> Cennik. 

23. Dokładny koszt wysyłki podany jest na Potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, które osoba składająca zamówienie otrzymuje po ustaleniu szczegółów związanych z tym zamówieniem.